Fåtölj, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Laminett, Swedese. Fårskinn, skiktlimmat trä, brännstämplad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1055
FÅTÖLJ, 1960-/70-tal | Auktion olsensauktioner.se
Fåtöljer klädda i fårskinn, ett par, tillskrivna Thorald Madsen, Thorald Madsen Snedkeri Danmark, 1940-tal. - Bukowskis
Fåtölj i fårskinn, Swedish Modern 1950-tal. - Bukowskis
Fåtölj, skinn, Italien, 1960-70-tal. - Bukowskis
Gräsö | Hej jag har 2 Ikea fåtöljer (Poäng) med äkta grått fårskinn
Fåtölj 1940/50-tal fårskinn - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj med fotpall - Stockholms Auktionsverk
Formstads auktioner bjuder in till julspecial | Barnebys Magazine